TakeTask – pierwsza aplikacja w Polsce która Ci płaci!

Jak to działa?


TakeTask to pierwsza w Polsce aplikacja na smartfony, która Ci płaci!

Ściągnij aplikację na Twój smartfon, zarejestruj się i zostań Agentem aby móc wykonywać proste zadania w Twojej okolicy. Zadania mogą być różne: sprawdzenie ceny produkty w sklepie, dostępności produktu na półce w sklepie, zdjęcie billboardu w Twojej okolicy, wypełnienie krótkiej ankiety w Twoim domu i wiele innych! Za każde zadanie otrzymasz wynagrodzenie pieniężne widoczne w treści zadania które wypłacane jest przez TakeTask na Twoje konto PayPal.

agenci

Zostań agentem

  • Ściągnij aplikację:
  • Zarejestruj się
  • Zarabiaj

FAQ


Nie, wszelkie koszty pośrednie pokrywa TakeTask.pl
Nie musisz wykazywać przychodu w deklaracjach podatkowych ani odprowadzać podatku. Robimy to za Ciebie.
Transfer pieniędzy na rachunek bankowy odbywa się w dwoch krokach:
  1. Kliknij "Wypłać" w aplikacji TakeTask w smartfonie by przelać pieniądze na swoje konto PayPal. Jeśli nie masz konta PayPal, otrzymasz mailem zaproszenie do jego założenia.
  2. Przelej pieniądze z konta PayPal na dowolny rachunek bankowy.
Za zadania z przeszłości płaclilismy od 1,5pln do 18pln w zależności od jego poziomu skomplikowania. W przyszłości możliwe, że będziemy płacić więcej. Od Twojej rzetelności w wykonywaniu zadań zależy jak szybko awansujesz i będziesz dostawać bardziej odpowiedzialne a więc lepiej płatne zadania.
Tak. Dostęp do internetu jest potrzebny po to, żebyś na przykład mógł odebrać listę zadań. Transfer danych nie jest jednak duży - nie musisz się tego obawiać. Wynagrodzenie za wykonanie zadania zrekompensuje Ci to w zupełności :)
Nie. TakeTask to coś dużo więcej niż zarabianie w internecie.Przede wszystkim wynagrodzenia w TakeTask są dużo wyższe. Jako nasz Agent wykonujesz, przy pomocy swojego smartfona, nieszablonowe zadania często w terenie - w swojej okolicy. Wykazując się rzetelnością awansujesz na kolejne poziomy, dzięki czemu masz dostęp do większej ilości zadań. W skrócie: TakeTask to gra aplikacja na androida, która płaci. Pracujemy również nad wersjami aplikacji na Windows Mobile i iOS.
UE
Dotacje na innowacje, inwestujemy w Waszą przyszłość.
UE